Оплата і доставка

Робота з клієнтами в м. Кам'янець-Подільський та регіоні
Ми працюємо у м. Кам`янець-Подільський та регіоні. Для клієнтів у цій місцевості ми можемо запропонувати не тільки наші товари, але й послуги. Умови доставки обговорюються з кожним клієнтом. І в залежності від регіону ціни можуть бути меншими або більшими.
Стосовно оплати, то в цій місцевості ми працюємо беручи завдаток, який попередньо обговорюється з клієнтом. Завдаток може бути різним в залежності від суми замовлення.


А також весільна агенція "ЛАВ" виїжджає в наступні населені пункти: Хмельницький, Чернівці, Дунаївці, Чемерівці, Ярмолинці, Нова ушиця, Стара ушиця, Вінківці, Городок, Деражня, Красилів, Староконстянтинів, Хотин, Новоселиця, Кельменці, Герца, Заставна, Скала-Подільська, Мельниця-Подільська, Борщів, Гусятин, Чортків, Заліщики. Дзвоніть та уточнюйте стосовно роботи у Вашому населеному пункті. +38 (068) 044 99 46


Робота з клієнтами по Україні
Весільна агенція "ЛАВ" відправляє свої товари по всій території України, зручним для клієнта перевізником, а саме: "Нова пошта", "Делівері", "Нічний експрес" тощо. Доставку товарів оплачує клієнт, безпосередньо в офісі компанії перевізника при отримані посилки.
Оплата товарів агенції здійснюється на картку Приват банку. Ми працюємо із 100% передплатою і це правило є незмінним. Номер картки працівники агенції відправлять Вам на телефон за допомогою смс. Більшість наших товарів - це ручна робота з індивідуальним підходом до всіх побажань клієнта, тому терміни виконання замовлення і відправки обговорюються окремо.


Ми працюємо