Фуршетний стіл, кенді бар

Фуршетний стіл, на сьогоднішній день, є невід’ємною частиною кожного весілля. При плануванні весілля слід звернути особливу увагу на оформлення фуршетного солу, кенді бару, козацького столу і т.д. Бо гарно оздоблений і різноманітний фуршет зробить Ваше весілля ще яскравішим. Гості зможуть поспілкуватися між собою, куштуючи при цьому смачні закуски.

Ми робимо дивовижні та пікантні фруктові, м’ясні, сирні, овочеві нарізки, канапе та закуски різної складності. Також виготовляємо різноманітні тістечка, торти, капкейки, мафіни і десерти. Які стануть справжнім шедевром вечора.

За бажанням працюємо з продуктами клієнта, або робимо все за вас.

У весільній агенції «ЛАВ» Ви можете замовити високоякісне оформлення фуршетного столу, кенді бару, козацького столу за приємною ціною.

Також виїжджаємо у наступні населені пункти: Хмельницький, Чернівці, Дунаївці, Чемерівці, Хотин, Скала-Подільська, Мельниця-Подільська, Стара Ушиця, Борщів, Городок, Нова Ушиця, Новоселиця, Гусятин, Ярмолинці, Сатанів, Чортків, Кельменці, Герца, Віньківці, Заліщики та інші, дзвоніть та уточнюйте стосовно свого населеного пункту за номером телефону - +38 (068) 044 99 46


Фуршетний стіл на весілля

Фуршетний стіл на весілля

Детальніше

Фуршетний стіл на день народження

Фуршетний стіл на день народження

Детальніше

Фуршетний стіл на хрестини

Фуршетний стіл на хрестини

Детальніше


Ми працюємо