Модні тенденції кольорової гами. Зима 2017-2018

Дорогі наречені, весільна агенція «ЛАВ» продовжує писати для вас корисні статті, щоб полегшити вашу підготовку до весілля. Сьогодні ми вирішили приділити увагу кольору. То ж які кольори стануть трендом цієї зими? Що ж підготував для зимових наречених інститут кольору Pantone? Представляємо вашій увазі ТОП-4 наймодніших відтінки зими 2017-2018.
Розпочнемо з благородного червоного гренадіну (GRENADINE). Червоний - колір кохання, пристрасті, енергії, саме тому він частий гість на весіллі. Близький його сусід – білий. Разом вони утворили прекрасне поєднання для весільних урочистостей, тим паче, для зимового весілля. Нотки гренадіну в оформленні весілля в першу чергу проявляються у флористиці: троянди, гвоздики, ранункулюси, ягоди. А в декорі – це стрічки, гірлянди, свічки, столовий текстиль та яскраві елементи меблів. Супутниками гренадіну можуть стати насичений зелений і коричневі тони, а також золото. Це придає святу дух Нового року і Різдва. Особливо актуально, якщо весілля призначене близько до цих дат. Так само гренадін можна додати в образи наречених. Наприклад, у нареченого - це бутоньєрка, за бажанням і шарф, шкарпетки, краватка чи метелик. А в образі нареченої можна поексперементувати з аксесуарами, букетом, помадою. Ну, а якщо наречена смілива, тоді можна замінити класичне біле вбрання сукнею кольору кохання.

Давайте звернемо увагу також на насичений рожево-ліловий (BALLET SLIPPER). Він близький до кольору пудри, що донедавна був дуже популярним. Рожево-ліловий обов’язково полюбиться нареченим, як і його попередник. Його зручно поєднувати з нюдовими відтінками, коричневим, міддю, бронзою, а ще ніжно-рожевим і насиченим ліловим. А от сіро-срібний дует, до речі, теж дуже гарний, можна додати до рожево-лілового, коли за вікном сріблиться сніжок. Одразу відмітимо, що рожево-ліловий відтінок – складний. Тому треба бути дуже обережними, обираючи поліграфію, аксесуари для молодят та декор. Адже досить легко відійти до рожевого або бузкового кольору. Доповнить цю складну кольорову гаму флористика в зимовому ключі. Це можуть бути листя цинерарії, анемони, сукуленти, гілочки брунії.

Морська півонія (NAVY PEONY) – наш третій фаворит. Синій колір – класичний для весіль, але його рідко поєднують з такими ж насиченими кольорами, як він сам. Тому найкраще експериментувати з пастельними палітрами, додаючи рожевий і блакитний. На зимовому весіллі синю кольорову гаму найкраще розбавляти срібними і коричневими кольорами. В декорі це можуть бути шишки та гілочки дерев, покриті штучним інеєм. У флористиці краще поєднувати білі великі квіти з хвоєю, брунією та декором ніжки букета синьою стрічкою. У образах нареченого і нареченої синя кольорова палітра прекрасно проявить себе в аксесуарах і взутті.

І на завершення, четвертий топовий зимовий відтінок – нейтральний сірий (NEUTRAL GRAY). Сірий - це классика, яка з моди не вийде ніколи, а з весільної - тим більше. Обрати сірий колір для свого зимового весілля – дійсно чудова ідея. Потрібно відмітити, що його нейтральність і непомітність - оманливі. Сірий може бути як повітряним і ніжним, так і насиченим та дуже глибоким. Всі його відтінки виграшно поєднуються з іншими яскравими кольорами. Сірий дуже гарно виглядає поруч з нюдовими відтінками, зеленими, бордо і ліловим кольорами. На зимовому весіллі сірий цікаво проявляє себе в кришталі, фарфорі, срібних приборах і вазах, оксамиті і перлах. Стосовно одягу наречених – на відміну від сірого костюму нареченого, плаття нареченої туманних відтінків – рідкість. Але на цю рідкість варто звернути увагу, адже це ексклюзивність та оригінальність. Дизайнери весільних суконь у своїх останніх колекціях пропонують плаття попелястих і димчастих відтінків.

Як бачимо, зимова лінійка кольорів для весіль 2017-2018 року за версією інституту кольору Pantone дуже цікава. В ній помічається мерехтіння зимового снігу, і присутній дух Різдва. У ній відчувається спокій морської безодні і ніжність рожево-лілового настрою. У всіх цих відтінках багато несподіванок і фантазії, а хіба від зимового весілля хочеться чекати чогось іншого?

Анна Мамчур

Ми працюємо