Що таке фотозона?

Фотозона – це окремий невеликий простір оформлений декораторами в стилі весілля для фотографування. Вона може розміщуватись як в бенкетному залі, так і за його межами. Наприклад, на прилеглій території. Це може бути двір ресторану, веранда, дах і так далі.

Що таке фотозона?

Для того, щоб вдало розмістити фотозону і в результаті отримати гарні фото, потрібно врахувати деякі важливі моменти. Це:

  • розміри декорацій;
  • освітлення;
  • простір для роботи фотографа;
  • задній фон.

Якщо декорації прозорі, то дуже важливо, щоб на задньому плані не з’явились рекламні щити, негарний паркан, зайві люди, труби і так далі.

Фотозони бувають дуже різні, але надзвичайно важливо, щоб вони відповідали концепції та ідеї весілля. Існує два види найпопулярніших фотозон. Перший - це фотозона ширма, або бренд волл. Що прикрашається монограмою молодят, датою весілля, серцями, зірками, кулями, квітами і тому подібне.

Другий вид це затишний інтер’єр. Де обов’язково є куди присісти: стілець, диван, лавочка, тюк сіна. Де може бути маленька шафка з книгами. Там же можна знайти різноманітний реквізит для фотосесії: паперові губи, вуса, слова, окуляри і багато іншого.

Поряд з фотозоною завчасно можна встановити дошку з наперед придуманим хештегом весілля, щоб порадувати любителів Instagram.

До зйомок в фотозоні можна залучити основного фотографа, його асистента, або замовити фотобудку. Так наречий з нареченою і всі гості зможуть залишити на пам’ять не тільки фото у своїх телефонах, але й матимуть гарні професійні знімки. Що стане приємністю для всіх.

Ще один варіант: поряд з фотозоною можна встановити тумбу з палароїдом і змінними касетами, а поряд фотосушку. Щоб сушити тільки що проявлені фото. Повірте, така фотозона не залишиться без уваги. Вона буде радувати гостей, як на початку свята, так і в період танцювальних пауз.

Якщо ви хочете мати красиві фото протягом бенкету, то неодмінно домовляйтесь зі своїм декоратором про створення такої зони на вашому весіллі.

Анна Мамчур

Ми працюємо