Особливості зимової фотосесії

Більшість людей вважають, що зимою не виходить гарних фотографій. Зима це холод, мороз, снігові замети, червоний ніс, темне небо, але будь-які мінуси можна перетворити в плюси.
Почнемо з холоду. Так, зимою дуже холодно і морозно, але ви можете утеплитись, одягти в’язані шарфи, шапки, рукавиці, валянки і т.д. Потрібно взяти з собою зігріваючі теплі напої, але ні в якому разі не спиртне. Те, що алкоголь швидко зігріває – ілюзія. Тим більше, якщо ваші гості будуть випивати на холоді, то коли ви повернетесь до ресторану їм просто може стати погано. Тому краще не експериментуйте. Візьміть з собою гарячий чай, якщо хочеться швидше зігрітись – додайте туди меду і кориці.
Ви можете зробити фотосесію у вигляді пікніка з теплими пледами, яскравими фруктами, ягодами і тим самим підкреслити ідею свого зимового весілля. В результаті вийдуть просто чарівні, казкові фотографії.

Особливості зимової фотосесії

Особливості зимової фотосесії

Особливості зимової фотосесії

Якщо вам не подобається ідея фотосесії на природі, можна замовити фотостудію. Там точно буде чудове оформлення і зимовий декор. Жителям великих міст можна розглядати великі торгові центри, як місце для фотосесії. В зимовий період вони завжди гарно оформлені, там багато прикрашених ялинок, декорацій і вогників. Тільки потрібно завчасно зв’язатись з адміністрацією і попередньо взяти дозвіл на таку фотосесію. Щоб не вийшло, що в день весілля вас попросять звідти піти, ви розгубитесь, шукатимете запасні варіанти, втратите час.

Тепер розкажемо секрет, що зробити для того, щоб не червонів ніс на морозі. В ніч перед весіллям зробіть судинозвужувальну маску. Вона дозволить вам виглядати на фото свіжіше. А обличчя не буде так швидко червоніти. Але протестувати таку маску радимо завчасно. Обов’язково візьміть з собою в косметичку зволожуючі креми для рук і обличчя, бальзам для губ. Щоб при поцілунках на морозі у нареченої і нареченого не потріскались губи. Коли продумані всі деталі – ваша фотосесія пройде ідеально.

Особливості зимової фотосесії

До плюсів зимової фотосесії можна віднести і те, що коли ви приїдете фотографуватись в якесь популярне місце, там не буде черги.

Тому не бійтесь зимових фотосесій, якщо підійти до всього творчо і з розумом, ви обов’язково отримаєте чудові фото і масу позитивних емоцій.

Анна Мамчур

Ми працюємо