Квіти на зимовому весіллі

В цій статі ми розкажемо вам про квіти, які можна використовувати на зимовому весіллі. Створити флористичну композицію для весілля в холодну пору року це мистецтво в мистецтві. Тому що, потрібно звертати увагу не тільки на красу квітів, а й на їх стійкість, яка далеко не всім властива. З різноманіття вибору ми виділили ті квіти, які точно не підведуть вас на морозі.

Почнемо з троянди. Це класика, але на зимових весіллях вона фаворитка. А все тому, що троянда поєднує в собі красу бутону і стійкість до холоду. Те ж стосується, як троянд сорту Теракота, так і троянди Остіна (півоноподібної). Одноголові, кущові квіти, в білих, або червоних відтінках – вони стануть чудовими компонентами для букету нареченої і для флористичних композицій на гостьові столи.

Анемони. Ці квіти чудово підійдуть для зимового весілля. Вони ростуть на півночі,тому потребують прохолоди. І флористи, враховуючи таку їх особливість, активно використовують анемони з листопада по березень. Але є маленький нюанс, ці квіти дуже ніжні і крихкі. Тому, якщо ви плануєте в день весілля довгу прогулянку по зимовому лісі, позуючи для фотографа і відеографа, вам варто задуматись про букет-дублер. Що ж стосується кольорової гами, то в першу чергу варто звернути увагу на білі анемони з чорними серединками. Вони будуть ідеально співзвучні з зимовим пейзажем.

Ранункулюс. Той хто не знайомий з цією квіткою, може з легкістю переплутати її з півонією. Але шанувальники скажуть, що немає більш витонченої і весняної квітки. Дійсно, ранункулюси дуже ніжні. І не зважаючи на те, що це весняні квіти, вони дуже стійкі до холоду. Ще одна з переваг ранункулюсів – кольорова гама. Вона надзвичайно різноманітна: ніжно-рожеві, білі, жовті, червоні, бордові, бузкові квіти. З них можна зібрати дивовижний монобукет, або зробити яскраві акценти у розкішних квіткових композиціях.

Гвоздики. Це саме ті квіти, котрих декілька сезонів назад так боялись і не хотіли використовувати всі наречені. Але флористи, створюючи нереальної краси композиції з махрових, кремових, або насичено бордових гвоздик, довели, що вони прекрасні. Більше того, вони доречні на зимових весіллях через стійкість до низьких температур. Гвоздики можна міксувати з іншими квітами, чи зробити невеликий монобукет. А от якщо наречена захоче композиції в садовому стилі, то тут без гвоздик точно не обійтись.

Кали. Так як кали цвітуть з листопада по квітень, то сама природа підказує, що цим квітам місце саме в руках зимових наречених. Вони стійкі, а ще елегантні і навіть на вигляд трішки холодні. Для зимової атмосфери це саме те, що потрібно. З кал можна створити монобукет, або поєднати з іншими квітами в якості акценту.

Сукуленти. Сукуленти створені для зимових весіль. Вони довго можуть бути без води, адже дуже запасливі, стійкі до холоду. Найпопулярніший сорт називається ехеверія, який в народі називають кам’яна троянда. Димчато-сіра і попелясто-рожева ехіверія надасть екзотичного забарвлення вашому весіллю.

Сухоцвіти. Перед усім, це кульки бавовни, котрі одразу асоціюються зі снігом, далі – срібляста брунія, засушені лотоси та інші квіти. Вони не знають, що таке час, бо якось застигли у найкращому своєму вигляді. Сухоцвіти чудово розбавлять букет із свіжозрізаних квітів.

Ось так, тепер ви знаєте з якими квітами можна бути спокійною за свій символ нареченої. Навіть тоді, коли за вікном йде сніг і лютує мороз.

Анна Мамчур

Ми працюємо