Затишне зимове весілля. Основні поради

Дорогі наречені, у цій статті ми дамо вам декілька порад, як створити затишну атмосферу на вашому зимовому весіллі. Адже, коли за вікном мороз, холод і снігопади,  завжди хочеться скоріше  повернутися додому і розчинитися в атмосфері тепла та затишку.
Отже, перша порада – камерний простір. Бо з домашнім теплом та затишком у нас асоціюється камерний, невеликий простір. Це може бути невеликий зал ресторану, або заміський будиночок. На такому майданчику все поряд. Тому виникає відчуття обіймів, а обійми якраз те, чого так не вистачає в холодну пору року.

Затишне зимове весілля. Основні поради
Камін. А якщо вам пощастить знайти невеликий зал з каміном, це буде великим плюсом. Камін можна розпалити, біля нього покласти крісла, або софу з подушками, пити там глінтвейн і фотографуватися. Вийде чудова фотозона. А з самого початку свята провести перед каміном весільну церемонію. Тим самим використати його в якості декорації.

Затишне зимове весілля. Основні поради
Наступна порада – м’яке освітлення. Без свічок і лампочок просто неможливо уявити зимове свято. Вони дають тепле, м’яке світло, що робить простір чарівним і трішки загадковим. Достатньо поставити на столи по декілька свічок з відкритим вогнем, наприклад, у колбах, або замінити їх світлодіодними варіантами і простір одразу замерехтить. Якщо повісити над гостьовими столами ретрогірлянди, то ефект посилиться і додаткове освітлення для фотографів і відеографів не знадобиться.

Затишне зимове весілля. Основні поради
Також актуальне використання дерева в інтер’єрі. Дерев’яні меблі без чохлів, підлога, балки, елементи декору, гілочки ялинки, палички кориці, зруби полін – все це, без перебільшень, бажані елементи зимового весілля. Фактура дерева, особливо не фарбованого, зі слідами часу – одна з найгарніших фактур. У ній є і простота і самобутність. Взагалі, дерево енергетично дуже тепле. В дерев’яних будинках та інтер’єрах апріорі дуже затишно.

Затишне зимове весілля. Основні поради
В’язані речі. Є люди, котрі дуже люблять холодну пору року саме тому, що можна закутатись в теплі светри. Ви з таких людей? А навіть якщо ні, то давайте не будемо заперечувати, що в’язана річ це синонім слова затишок. На зимовому весіллі з в’язаних речей можуть бути: кардигани, светри, шарфи, рукавиці, шапки – для фотосесії молодят. Можуть бути пледи для гостей, в’язані наволочки для подушок, які можна розкласти в зоні для фотосесії. А якщо піти далі, то і дрескод для гостей теж можна придумати в’язаний.

Затишне зимове весілля. Основні поради
Оксамит. Оксамит це глибока, благородна тканина. Як ви знаєте, весілля це теж одне з найблагородніших свят з усіх існуючих. А ще оксамит це вечірній і зимовий матеріал. Тільки уявіть собі, яку гарну компанію він може скласти свічкам та дерев’яним меблям в елементах обшивки крісел та образах наречених.

Затишне зимове весілля. Основні поради
Як саме застосувати ці поради на вашому зимовому весіллі – вирішувати вам. Але, що б ви не вибрали зі списку, ви однаково виберете затишок.

Анна Мамчур

Ми працюємо