Ключ до історії вашої пари – виїзна церемонія

Сьогодні існує безліч варіантів виїзних церемоній – романтичні, зворушливі, креативні, класичні, денні, ранкові чи то вечірні. Вибір оформлення, декору та кольорової гами в наш час вражає різноманіттям. І щоб не розгубитися та обрати саме той варіант виїзної церемонії, який імпонує вашій парі, молодятам потрібно запам'ятати одну істину: "Церемонія - це ваша історія, історія саме вашого кохання". Тому, щоб вона стала унікальною, необхідно розповісти цю історію та підкреслити декором стиль закоханої пари.

Виїзна церемонія – це момент, який залишиться у ваших спогадах на все життя. Чисті, світлі, неповторні емоції, що грітимуть серця в майбутньому. Це мить, коли в повітрі витає любов, а атмосфера тепла й ніжності передається усім присутнім.

На виїзній церемонії є усе: зустріч майбутнього, сльози радості, подяка батькам, прощання з минулим, веселі спогади,  весільні традиції. У 30 хв вміщається все найцікавіше і найпотаємніше. В ній тепло ваших обіймів та смак поцілунків.

Щоб обрати ідеальну для себе церемонію, ми пропонуємо переглянути найпопулярніші варіанти весільних арок та декору - ця інформація допоможе вам зробити найкращий вибір.

 1. Класична арка. Чудово підійде для весілля в європейському стилі. Тож якщо ваше свято у вас асоціюється з гармонією та витриманістю – цей варіант саме для вас. До того ж, класика - це красиво і стильно в будь-який час. А ізюминкою такого оформлення можуть стати живі квіти та вишукані кольорові вирішення.

 2. Арка з гілочок у поєднанні з живими квітами. Такий варіант оформлення виїзної церемонії став дуже популярним. В ньому прослідковується глибокий символізм, що означає об’єднання двох закоханих в одне ціле.

 3. Арка-шатро (хупа). Ідеально підходить для традиційних виїзних церемоній. Це квіткове шатро, яке є центральним елементом композиції і простягається над молодятами. Характерним для такої арки є використання повітряних тканин і великої кількості живих квітів.

 4. Різьблена арка. Така конструкція виготовляється в стилі витинанки. Може мати форму арки, або ширми. По-своєму ніжна і повітряна. Тому зазвичай використовується для романтичних церемоній. Прекрасно виглядає на природі, у приміщенні, гарно підійде для вечірньої церемонії.

 5.  Арка FlowerWall. Квіткова стіна, що викликає захоплення у всіх присутніх. Безпрограшно виглядає на фото і символізує початок нового казкового та квітучого життя.

 6. Арка у формі кільця. Арка такої форми чудово підійде до весілля у будь-якому стилі. Її можна оформити як під класику, так і зробити з гілочок, або задекорувати квітами у поєднанні з повітряними кулями. Варіантів безліч і кожен з них може стати особливим саме для вашої пари.

 7. Квіткові композиції на кубах. Це оригінальна заміна традиційної весільної арки. Композиції прикрашають зону виїзної церемонії і роблять її по своєму неповторною.

 8. Арка з повітряних куль. Все залежить від тематики вашого весілля. Але чому б і ні. Зараз існують сучасні варіації використання повітряних куль в декорі. На будь-який смак їх поєднують з живими квітами, зеленню й навіть фруктами. Такі арки схожі на гірлянди і мають дуже гарний вигляд.

 9. Паперовий декор. Один з напрямків декору, який часто використовується у весільній тематиці. Особливо ефектно виглядає виїзна церемонія з використанням ростових квітів на фоні квіткової стіни.

 10. Напівкругла арка. Чудовий варіант. Таку арку можна оформити практично у будь-якому стилі та набудь-який смак.

 11. Арка-двері. Це новий погляд, що виник у весільній індустрії і символізує «вхід у нове життя». Такий декор уособлює початок важливого етапу у відносинах молодої пари, коли закохані стоять на порозі зародження нової сім’ї.

 12. Дерев’яна арка. Дуже гарно виглядає на фоні природи. Переважно використовується для церемоній на відкритому просторі, доповнюється різноманітними декоративними елементами на кшталт свічок, кліток, ліхтариків і т.д.

Виїзна церемонія - це момент, наповнений енергетикою любові, романтики та ніжних почуттів. Тож нехай вона стане дійсно особливим моментом для ваших гостей, а для самих молодят - щасливим, приємно хвилюючим і щирим початком сімейного життя, спогади про який зігріватимуть вас довгі роки життя.

Анна Мамчур

Ми працюємо