Чому варто відвідати весільну виставку ?

Дорогі наречені, якщо ви плануєте весілля найближчим часом, завітайте на весільну виставку «Wedding-fest 2018», що відбудеться 30-31 березня у місті Хмельницький в торгово-промисловій палаті.

А зараз коротко про плюси весільної виставки:

  1. В одному місці зберуться усі найкращі професіонали весільної індустрії. А це означає, що ви можете ознайомитись з весільними трендами сезону 2018 і відмітити, що подобається саме Вам. І навіть обрати підрядників на своє весілля. Тим більше, якщо Ви раніше ніколи не зіштовхувались з весільною тематикою, то виставка - це найкраще місце, де можна з головою поринути в цю атмосферу.
  2. Тут ви можете поспілкуватись з будь-якими весільними професіоналами, починаючи від ведучого і закінчуючи декораторами, задати безліч запитань, що Вас хвилюють, і отримати на них вичерпні відповіді.
  3. Ще один з плюсів - це те, що на виставці буде представлено безліч салонів весільної моди. І Ви зможете в одному місці приміряти сукні, котрі Вам сподобалися, і не бігати по всьому місту в пошуках нового салону.
  4. Також на виставці будуть присутні візажисти, стилісти – з ними можна порадитись щодо образу нареченої і знайти свого майстра, з яким Вам буде комфортно і легко у весільний день.
  5. І останнє – Ваша пара зможе взяти участь у розіграші подарункових сертифікатів від усіх представників весільної індустрії й виграти свій подарунок.

Дорогі наречені, весільна агенція «ЛАВ» також готує для вас щось особливе. Ми будемо раді допомогти Вам створити найкраще свято, що запам’ятається теплими і ніжними моментами на все життя. Тож запрошуємо всіх охочих завітати на «Wedding-fest 2018» і все буде неймовірно круто!

Анна Мамчур

Ми працюємо