Як обрати колір для весілля ?

Сьогодні хочемо розповісти вам, як правильно обрати колір для весілля. Одразу попередимо, що це нелегке завдання. Багато кольору - погано, мало кольору - погано, а наосліп наслідувати тренди - дуже погано. То як бути? Дамо декілька підказок.

Пам'ятайте про те, що кожна пора року має свою кольорову гаму. Весняні - легкі кольори, наприклад, зелений та жовтий. Осінні кольори - глибокі і теплі: помаранчевий, коричневий. Літні кольори - соковиті та яскраві: рожевий, червоний. Зимові - насичені, сміливі, наприклад, індиго та смарагдовий.

Тематика весілля теж залежить від пори року. В січні ви не станете організовувати морське весілля, а в листопаді весілля в стилі Прованс. Хоча, все можливо.

Не забудьте про базовий колір. Базовий колір - це основа, на яку накладаються інші кольорові акценти. І він не повинен бути яскравим, він має бути нейтральним. Пам'ятайте про те, що весільний простір наповнений декором, текстилем, посудом, квітами й одягом вашим і ваших гостей. Для основи підійдуть нейтральні кольори - бежевий, мокко, шампань, світло-рожевий або колір вашої весільної сукні.

Постарайтесь не робити акцент на поєднанні двох кольорів, наприклад: червоний і синій, рожевий і блакитний - додайте ще декілька відтінків. В такому випадку у вас вийде три-чотири основних кольори плюс акценти.

І останнє, якщо в процесі підготовки ви будете бачити, що у вашій кольоровій гамі не вистачає деяких відтінків - додайте їх у дрес-код ваших гостей.

Анна Мамчур

Ми працюємо