Весільний Moodboard

Добре починати підготовку до весілля з її візуалізації. У дизайнерів навіть є для цього спеціальний інструмент - Moodboard. Що це таке? З чого складається? І як може допомогти нареченій і вашій команді готуватись до весілля? Про це розкажемо сьогодні.

Moodboard - це колаж з фотографій, який максимально відображає ідею майбутнього свята, кольорову гаму, наповнення і окремі елементи декору. Хто збирає цей колаж? Звичайно, цим може зайнятись наречена, якщо у неї є час та бажання. Для цього нареченій потрібно відшукати в Інтернеті 5 фото, котрі їй найбільше подобаються. Це може бути торт, запрошення, образи наречених, зачіска, макіяж, елементи декору і, звичайно, колір. Збережіть ці фото й покажіть підрядникам, котрі будуть готувати ваше весілля. А якщо наречена не хоче сама робити Moodboard, чи в неї на це немає часу і бажання, вона може без проблем звернутись до організатора чи декоратора. Вони точно допоможуть у вирішенні цього питання. Коли ви прийдете до професіонала - він задасть вам багато запитань, будьте до цього готові. І після цього запропонує вам декілька варіантів Moodboard. В середньому - чотири. А ви оберете той, що сподобається найбільше.

З чого ж складається Moodboard? По-перше, з картинок, по-друге, з кольорової палітри, по-третє, з назви. Такий візуальний ряд допоможе вам і вашій команді краще зрозуміти один одного. Фотограф запропонує ідеальні локації для зйомки, кондитер виготовить торт потрібної форми, а декоратор і флорист швидше підрахують кошторис святкового оформлення.

Якщо ви не полінуєтесь і на початку підготовки до весілля зробите Moodboard, то зможете одразу побачити як виглядатиме ваше весілля і оцінити - подобається вам даний варіант чи ні.

Анна Мамчур

Ми працюємо