Весільні тренди у 2018 році

Теперішні молодята стали значно розкутіші, ніж їх попередники. І це дає можливості для неординарних ідей і цікавої їх реалізації. Давайте подивимось, чим будуть наповнені весілля наступаючого сезону.

Весілля як історія. Цей тренд, насправді, вже існує декілька сезонів. Але й цього року він буде дуже популярним. Продовжує ідею, що весілля – душевна, камерна, сімейна урочистість. Дійсно, весілля буде особливим у колі найближчих людей. Це виведе його на новий рівень індивідуальності. При цьому концепція весілля і його формат можуть бути дуже різні. І класичне застілля з живою музикою, і вечірка.

Душевні традиції. Останнім часом веселі традиції, такі як викуп нареченої, викрадення нареченої, зняття нареченим підв’язки – йдуть на другий план. Їх витісняють душевні й атмосферні традиції, наприклад, написання клятв зранку перед весіллям або посадка дерева після церемонії, або складання газети з історією знайомства пари.

Нестандартні майданчики. У 2018 році список традиційних локацій, що складається з ресторанів, заміських комплексів, садиб, поповнять нестандартні, наприклад, теплиці, оранжереї, арт-об’єкти, лофти, дахи будинків. Тобто в пріоритеті будуть світлі, відкриті, просторі майданчики і навіть такі, котрі декоратори створять з нуля.

Характерні деталі декору і зелень. Стиль ботанік залишається в моді. І в 2018 році він також буде в пріоритеті. Тому зелені на весіллях буде достатньо. Акценти в декорі чудово розставлять фактури, геометрія, прозорі матеріали, підвісні конструкції. План розсадки гостей та гостьові картки можуть бути виконані не на папері, що є традиційно, а на тканині, дереві, камені і, навіть, на дзеркалі.

Індивідуальність в одязі. Головне правило для молодят 2018 року – бути собою. Тому їх образи мають бути якнайменш офіціозними, навіть, якщо наречена обере для себе класичну сукню, нехай вона буде не білого кольору, а під колір весілля. Крім цього, в тренді у 2018 році будуть деталі чорного кольору і, навіть, одяг молодят може бути повністю чорний.

Одним з трендів цього сезону буде нестандартна кухня. Вона буде виражати концепцію весілля і стане продовженням декору. Це оригінальні фуд-бари, ускладнена сервіровка столу, подача страв як арт-об’єктів, спілкування та свобода. Традиційні застілля на весіллях 2018 року будуть вже непопулярні. В пріоритеті буде жива музика, толерантний ведучий, грамотно складена програма, де акцент буде зроблено на спілкуванні. А ще на таких весіллях часто будуть зустрічатись майстер-класи та інтерактиви.

Ну ось, напевне, всі весільні тренди цього року, з якими ми хотіли вас ознайомити. В наступних статтях обіцяємо дати ще більше корисної інформації, що допоможе в плануванні та організації вашого ідеального весілля.

Анна Мамчур

Ми працюємо