Букет нареченої: як кинути не кидаючи

Один з найпопулярніших обрядів на весіллі – кидання букету нареченої. Цього чекають абсолютно всі незаміжні дівчата на весіллі. Чому? Про що говорить прикмета, пов’язана з цим обрядом? А якщо наречена не хоче кидати свій символ? Про це розкажемо сьогодні.

Обряд кидання букету через плече прийшов до нас з Європи. Прикмета розповідає, що та дівчина, котра спіймає букет, протягом року вийде заміж. Саме тому цього обряду так чекають. Якщо ж це дійсно так, то наречена може спробувати внести в це дійство трішки інтриги.


Повернемося в часи стародавніх слов’ян і влаштуємо хоровод, як це робили вони на своїх весіллях. Наречена ставала в центр кола і заплющувала очі. Дівчата в хороводі рухались по колу під музику. Як тільки наречена розплющувала очі – вона вручала букет тій дівчині, що знаходилась перед нею.

Якщо хоровод водити не хочете, то можна зробити так, як роблять дуже багато наречених сьогодні. Зберіть декілька маленьких букетів в один великий і, не зв’язуючи, киньте їх або роздайте незаміжнім дівчатам. Вони не будуть очікувати, що у ваших руках одночасно опиниться стільки букетів. А скільки чоловіків у цей момент зрадіє!


Якщо програма весілля дозволяє виділити більше часу на кидання букету, тоді влаштуйте аукціон або розіграш між дівчатами, нехай вони трішки позмагаються за право володіти символом нареченої.

Якщо серед гостей є тільки одна незаміжня дівчина – просто подаруйте їй свій букет з найкращими побажаннями.


Ну ось ми розповіли вам про чотири альтернативні способи кидання букет нареченої. В наступних статтях постараємось порадувати вас ще кориснішою і цікавішою інформацією, щоб ви дізнались усі секрети організації ідеального весілля і були в курсі всіх новинок.

Анна Мамчур

Ми працюємо