Весільний торт: 11 помилок нареченої

Весільні професіонали знають багато історій про те, як торт привезли на весілля невчасно або у зовсім розваленому вигляді, коли не вистачало місця в холодильнику, щоб покласти його на зберігання до моменту подачі, або ж коли сподівання нареченої не співпадали з реальністю, бо кондитер виявився не майстром своєї справи.


Ми знайшли 11 помилок наречених, котрі призводять до таких форс-мажорів з весільними тортами, і хочемо ними поділитись. Бо відомо, що той, хто попереджений – озброєний.

Помилка №1. Не подивитись портфоліо кондитера. 

Це може призвести до того, що ту фотографію, яку ви принесете, кондитер може не повторити, бо він ніколи не робив омбре або не знає сучасних стилів оформлення десертів.

Помилка № 2. Не розпитати про начинки і способи фіксації ярусів.

Уточніть, які начинки може запропонувати вам кондитерська чи кондитер. Не тільки за смаковими якостями, але й по структурі. Тому що, якщо торт планується ярусний, то ні про які ніжні йогуртові начинки і мови йти не може, інакше торт просто розпливеться. Також потрібно перепитати, в який спосіб фіксуються яруси.


Помилка № 3. Замовити торт приблизної ваги.

Навіщо замовляти торт приблизної ваги? Існує всім відома формула розрахунку, яка допоможе підрахувати необхідну кількість кілограмів торту на вашу кількість гостей: 150 г х кількість гостей = вага торту. При такому підході його точно вистачить на всіх.

Помилка № 4. Не уточнити про можливість зберігання торту в ресторані.

Особливо якщо торт масляний, а на дворі літо і його привезли за п’ять годин до подачі – торт неодмінно потрібно помістити в холодильник для зберігання. Тому про зберігання торту потрібно домовитись з рестораном ще на етапі замовлення бенкету.

Помилка № 5. Не уточнити розміри торту у кондитера.

Про це обов’язково запитають в ресторані, коли ви будете вирішувати попереднє питання. Розміри торту необхідно знати, щоб виділити місце в холодильнику і попередити про це кухню. Тому висоту і діаметр десерту потрібно дізнатись завчасно.

Помилка № 6. Не узгодити час доставки.

Торт в ресторані повинні прийняти. Це означає, що на місці має бути або бенкетний менеджер, або весільний організатор, або координатор, або інша відповідальна особа, щоб прийняти торт, передати на кухню і розрахуватись за доставку.

Помилка № 7. Не домовитись з кондитером про доставку торту.

На рахунок доставки потрібно домовлятись завчасно. А точніше при першій розмові з кондитером. І якщо вам скажуть, що пропонують лише самовивіз, то варто задуматись. Перевезення торту – справа  не дуже проста, особливо по наших дорогах. Торт неодмінно повинен супроводжувати кондитер або представник кондитерської. Можливо, його доведеться підправити після доставки.


Помилка № 8. Поїхати за тортом самостійно.

Ні ви, ні ваші батьки, ні свідки, ні весільний координатор не повинні цього робити. Бо робити має майстер або представник кондитерської. Якщо сумніваєтесь, ще раз прочитайте пункт вище.

Помилка № 9. Покласти торт, особливо з масляним кремом, на кенді бар.

Ми часто бачимо такі фото. Вони дійсно дуже гарні, коли на столі з кенді баром в центрі стоїть торт. Це можна зробити для гарних фото перед самою церемонією розрізання торту, але ні в якому разі не в середині і не на початку бенкету.


Помилка № 10. Кидати муляж торту.

Цей старий як світ трюк вже нікому не цікавий. Тим паче, якщо на весіллі будуть вразливі батьки, бабусі і дідусі, подумайте, чи варто їх нервувати.


Помилка № 11. Нарізати торт на кухні.

Не хочеться узагальнювати, але буває так, що коли торт вивозять на кухню, якась його частина залишається там. Тоді гостям може не вистачити, а щоб вистачило, торт нарізають маленькими шматочками, або ж хтось дійсно залишається без нього. Щоб такого не трапилося, одразу домовтесь, щоб роздачу торту робили прямо в залі.

От і все, що ми хотіли вам розповісти про помилки,які можна допусти при замовленні весільного торту. Будьте уважні і ви зробите найкращий вибір.

Анна Мамчур

Ми працюємо