Букет-дублер

Дорогі наречені, сьогодні ми хочемо розповісти вам,що таке букет-дублер, і чи справді він так потрібен нареченій.

Необхідність купувати букет-дублер виникла порівняно недавно і пов’язана вона з обрядом кидання букету. Наречена збирає своїх незаміжніх подруг в центрі залу, повертається до них спиною і кидає букет через плече. Якщо вірити прикметам, то та з незаміжніх подружок, котра спіймає букет – наступною вийде заміж. Саме для цього обряду наречені просять своїх флористів створювати дублери. Як ви розумієте, головна причина – небажання розлучатись зі своїм єдиним і неповторним букетом.

Виявляється, існує декілька видів букетів-дублерів:

1. Букети-дублери, створені з штучних квітів або стрічок.

Найчастіше їх можна знайти у студіях весільних аксесуарів. Але, якщо чесно, вони більше схожі на весільні сувеніри.


2. Букети-протилежності.

Часто наречені беруть в доповнення до свого букети, які зовсім відрізняються по формі, кольору, квітковому складу і стилю.


3. Букети-копії.

Вони найпопулярніші, правда, можуть трошки відрізнятись від оригіналу за складом і формою.


Так от, чи потрібен нареченій букет-дублер? Можемо сказати наступне – тенденція така є. Але тут треба розібратись в суті обряду кидання букету. Букет – це не тільки красивий і ароматний аксесуар нареченої, це передусім її символ. З самого ранку і до початку бенкету наречена не випускає його із рук. Цілий день живі квіти вбирають в себе енергетику коханої, люблячої і щасливої жінки. Саме цю енергетику, як естафету, прийнято передавати незаміжнім подругам, котрі ще не зустріли своє кохання.

Давайте вірити в хороше і бути до кінця чесними в цьому обряді. Віддавати красивий, але енергетично пустий букет не дуже правильно. Легко розлучайтесь зі своїм символом нареченої. Тому що віддаючи його, ви одержуєте набагато більше – коханого чоловіка і прекрасну сім’ю. З чим вас і вітаємо.

Анна Мамчур

Ми працюємо