Модний колір 2018 року

Дорогі наречені, сьогодні ми розповімо вам про наймодніший колір 2018 року. Ультрафіолетовий – саме його інститут кольору Pantone обрав найголовнішим цього року. Виконавчий директор компанії Леатріс Ейсман сказала, що це колір того, що  попереду. А попереду, ми усі сподіваємось, буде тільки найкраще. Але, чи приймуть цей колір наречені, декоратори, флористи? Адже він достатньо суперечливий, складний і на любителя.


Але для початку повернемось трішки назад, у 2017 рік. Минулого року найголовнішим кольором був Greenery – насичений, яскравий зелений. Він звичний для нас у повсякденному житті. З ультрафіолетовим все значно складніше. Він складається з двох кольорів – синього і червоного, які самі по собі достатньо яскраві і контрастні. Тому можна сказати, що ультрафіолетовий символізує фантазію, творчість і неординарність.


Будемо з цим кольором обережні і введемо як акцент у весільну кольорову палітру. Наприклад, ідеально поєднувати його з білим кольором. Якщо цього видасться мало, можна додати ще декілька цікавих акцентів – рожевий, зелений, або жовтий.Інший варіант: розтягнемо ультрафіолетовий у кольорову розтяжку – таким чином вийде основний ультрафіолетовий, далі м’який фіолетовий, бузковий. Все це значно спростить підбір текстилю, флористики, посуду, скла й інших предметів декору.


З вибором квітів у вас точно не виникне проблем. Правда, коштують вони не мало, але варіантів достатньо: бузок, тюльпани, ранункулюс, гортензія, жоржини, кали та багато інших.

Чого не варто робити для весілля в ультрафіолетовому кольорі, так це декору своїми руками. Цей колір дуже капризний і потребує ідеального почуття стилю. Тому в даному випадку обов’язково зверніться до висококласного спеціаліста.

І ще варто знати, що весілля в ультрафіолетовому кольорі – урочистість дуже затратна. Воно потребує благородного, розкішного оформлення і багатої флористики. Але якщо ваша душа закохана в цей колір, тоді ні в чому собі не відмовляйте, тільки пам’ятайте ті декілька правил, про які ми розповіли вам сьогодні.

Анна Мамчур

Ми працюємо