Весiльна агенцiя "ЛАВ"
+38 (068) 044 99 46
+38 (095) 152 51 11
va-lav@ukr.net

Думай про головне - про все інше подбаємо ми !!!
Насолоджуйтесь кожним моментом
Ми зробимо найкращою саме Вашу виїзну церемонію
З «ЛАВ» Ви отримаєте стильне та сучасне оформлення весільного залу
Найсмачніші і красиві фуршети саме у нас
Досконалість у кожній деталі

Оплата і доставка

Робота з клієнтами в м.Кам'янець-Подільський та регіоні

Ми працюємо у м.Кам`янець-Подільський та регіоні. Для клієнтів у цій місцевості ми можемо запропонувати не тільки наші товари але й і послуги. Умови доставки обговорюються з кожним клієнтом і в залежності від регіону ціни можуть бути меньшими або більшими.

Стосовно оплати, то в цій місцевості ми працюєм беручи завдаток, який попередньо обговорюється з клієнтом. Завдаток може бути різним в залежності від суми замовлення.

А також весільна агенція "ЛАВ" виїзджає в наступні населенні пункти: Хмельницький, Чернівці, Дунаївці, Чемерівці, Ярмолинці, Нова ушиця, Стара ушиця, Вінківці, Городок, Деражня, Красилів, Староконстянтинів, Хотин, Новоселиця, Кельменці, Герца, Заставна, Скала-Подільська, Мельниця-Подільська, Борщів, Гусятин, Чортків, Заліщики. Дзвоніть та уточнюйте стосовно роботи у Вашому населеному пункті. +38 (068) 044 99 46

Робота з клієнтами по Україні

Весільна агенція "ЛАВ" відправляє свої товари по всій території України, зручним для клієнта перевізником, а саме "Нова пошта", "Делівері", "Нічний експрес" тощо. Доставку товарів оплачує клієнт, безпосередньо в офісі компанії перевізника при отриманні посилки.

Оплата товарів агенції здійснюється на картку Приват банку. Ми працюємо із 100% передплатою і це правило є незмінним. Номер картки працівники агенства відправлять Вам на телефон за допомогою смс. Більшість наших товарів - це ручна робота з індивідуальним підходом до всіх побажань клієнта, тому сроки виконання замовлення і відправлення обговорюються окремо.


Ми працюємо