Особливості зимової фотосесії

Більшість людей вважають, що зимою не виходить гарних фотографій. Зима це холод, мороз, снігові замети, червоний ніс, темне небо, але будь-які мінуси можна перетворити в плюси.
Почнемо з холоду. Так, зимою дуже холодно і морозно, але ви можете утеплитись, одягти в’язані шарфи, шапки, рукавиці, валянки і т.д. Потрібно взяти з собою зігріваючі теплі напої, але ні в якому разі не спиртне. Те, що алкоголь швидко зігріває – ілюзія. Тим більше, якщо ваші гості будуть випивати на холоді, то коли ви повернетесь до ресторану їм просто може стати погано. Тому краще не експериментуйте. Візьміть з собою гарячий чай, якщо хочеться швидше зігрітись – додайте туди меду і кориці.
Ви можете зробити фотосесію у вигляді пікніка з теплими пледами, яскравими фруктами, ягодами і тим самим підкреслити ідею свого зимового весілля. В результаті вийдуть просто чарівні, казкові фотографії.

 

 


Якщо вам не подобається ідея фотосесії на природі, можна замовити фотостудію. Там точно буде чудове оформлення і зимовий декор. Жителям великих міст можна розглядати великі торгові центри, як місце для фотосесії. В зимовий період вони завжди гарно оформлені, там багато прикрашених ялинок, декорацій і вогників. Тільки потрібно завчасно зв’язатись з адміністрацією і попередньо взяти дозвіл на таку фотосесію. Щоб не вийшло, що в день весілля вас попросять звідти піти, ви розгубитесь, шукатимете запасні варіанти, втратите час.
Тепер розкажемо секрет, що зробити для того, щоб не червонів ніс на морозі. В ніч перед весіллям зробіть судинозвужувальну маску. Вона дозволить вам виглядати на фото свіжіше. А обличчя не буде так швидко червоніти. Але протестувати таку маску радимо завчасно. Обов’язково візьміть з собою в косметичку зволожуючі креми для рук і обличчя, бальзам для губ. Щоб при поцілунках на морозі у нареченої і нареченого не потріскались губи. Коли продумані всі деталі – ваша фотосесія пройде ідеально.


До плюсів зимової фотосесії можна віднести і те, що коли ви приїдете фотографуватись в якесь популярне місце, там не буде черги.
Тому не бійтесь зимових фотосесій, якщо підійти до всього творчо і з розумом, ви обов’язково отримаєте чудові фото і масу позитивних емоцій.

Анна Мамчур

Ми працюємо